Twój dom, mieszkanie lub firma również mogą stać się inteligentnym budynkiem. Sprawdź jakie korzyści niosą ze sobą inteligentne instalacje. Zobacz, jak proste może być bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, systemami bezpieczeństwa oraz wieloma innymi procesami  z dowolnego miejsca w którym jesteś.

Czym jest system inteligentnego domu?

Bezpieczeństwo i wygoda

Inteligentny budynek, często nazywany również Smart Home to rozwiązanie pozwalające na połączenie wszystkich przydomowych instalacji w jeden kompleksowy system.  Najczęściej system inteligentnego domu bazuje na połączonych ze sobą instalacjach takich jak: oświetleniowo-elektryczna, grzewcza, systemy audio-video, linia telefoniczna, urządzenia alarmowe i monitorujące, instalacje przeciwpożarowe czy systemy garażowe i ogrodowe.

Przed przygotowaniem instalacji elektrycznej należy się przede wszystkim zastanowić jakie funkcje ma realizować nasz inteligenty budynek obecnie i w przyszłości, a także jaka instalacja odpowiednio obsłuży wybrany przez nas system. Dopiero mając na uwadze powyższe aspekty można rozpocząć planowanie elektryki w naszym obiekcie.  Idealnym rozwiązaniem, jest instalacja, w której moduły instalowane są w centralnej szafie sterującej, gdzie znajdują się zakończenia wszystkich obwodów elektrycznych.

Inteligentna instalacja to również gwarancja oszczędności w późniejszych latach.

Inteligentna instalacja
to również gwarancja oszczędności w późniejszych latach.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać skomplikowany proces. Jeśli masz jakieś pytania chętnie udzielimy na nie odpowiedzi oraz pomożemy w zaprojektowaniu całej instalacji.

dobieramy optymalny system inteligentnego budynku

wykonujemy kompleksową instalację elektryczną

projektujemy oraz programujemy Twój inteligentny budynek

wspieramy podczas trwania gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Smart Home – Lublin

Systemy Smart Home cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Ich wybór podnosi komfort użytkowania obiektu, jednocześnie ograniczając koszty eksploatacji poszczególnych instalacji. Inteligentne instalacje elektryczne to:

  • bezpieczeństwo,
  • komfort,
  • optymalizacja kosztów,
  • podwyższona żywotność.

Marka Sun Electric OZE posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, wykonawstwa i serwisu systemów Smart Home. Wykonujemy systemy integrujące wszystkie lub wyłącznie wybrane instalacje domowe, tym samym zapewniając bardzo dużą swobodę zarządzania ich pracą z poziomu intuicyjnych interfejsów i urządzeń mobilnych.

Systemy Smart Home projektujemy i wykonujemy na potrzeby inwestorów z terenu miasta Lublin i całego województwa lubelskiego. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje również możliwość wykonania instalacji w innym regionie Polski. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z wyboru inteligentnych instalacji elektrycznych i współpracy z marką Sun Electric OZE.

Dlaczego warto wybrać inteligentne instalacje elektryczne?

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe to domy energooszczędne, w których użytkuje się instalacje przyjazne dla środowiska naturalnego. Ekologiczny charakter systemów Smart Home idzie w parze z niespotykanym wcześniej komfortem mieszkania. Możliwość zarządzania pracą instalacji centralnego ogrzewania, oświetlenia, rolet zewnętrznych, wentylacji czy klimatyzacji z poziomu urządzenia mobilnego zwiększa bezpieczeństwo nieruchomości podczas Twojej nieobecności i jednocześnie sprawia, że zawsze wracasz do domu, w którym panuje optymalna temperatura powietrza.

Smart Home to także stały nadzór nad pracą poszczególnych instalacji zintegrowanych w ramach systemu. Dzięki temu wszelkie nieprawidłowości i ewentualne usterki są szybko identyfikowane i usuwane, a system działa niezawodnie.