Fotowoltaika - Lublin

Sun Electric Oze to nowoczesna fotowoltaika dla firm oraz klientów indywidualnych. Tworząc nasze instalacje fotowoltaiczne wykorzystujemy podzespoły najlepszych producentów na świecie. Szczególną uwagę przykładamy do wydajności oraz bezpieczeństwa naszych systemów, dzięki czemu nasze instalacje fotowoltaiczne są niemal bezobsługowe. Dzięki aplikacji mobilnej kontrolę nad efektywnością swojej instalacji masz zawsze na wyciągnięcie ręki.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

instalacje fotowoltaiczne lublin

Wyjaśniamy

Podstawowym elementem instalacji fotowoltaicznej są ogniwa fotowoltaiczne, wytwarzane z mono lub polikrystalicznego krzemu, który dzięki efektowi fotoelektrycznemu przekształca w energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną w postaci prądu stałego. Ogniwa fotowoltaiczne aby móc wytwarzać większą ilość energii łączy się w moduły, następnie grupa modułów zasilajaca jeden falownik tworzy panel fotowoltaiczny. Dzięki pracy falownika zwanego również inwerterem, prąd stały przekształcany jest w prąd zmienny (taki jak w gniazdkach). Tak pozyskana energia może być używana na bieżąco lub rozliczana ze sprzedawcą energii. Licznik dwukierunkowy dokonuje pomiarów dwukierunkowego przepływu prądu tzn. zlicza energię elektryczną wyprodukowaną przez naszą instalację oraz tą pobraną z sieci energetycznej.

Proces realizacji

Świadczymy kompleksowe usługi – od projektu instalacji fotowoltaicznej do jej montażu.

1

Konsultacje

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji.  Następnie umów się z naszym specjalistą na  wizję lokalną w miejscu inwestycji.

2

Wizja lokalna

W dogodnym dla Ciebie terminie przeprowadzimy bezpłatny audyt energetyczny. Ustalimy jaka moc instalacji będzie dla Ciebie optymalna, tak by pokryć 100% zapotrzebowania energetycznego. Zbierzemy wszystkie niezbędne dane, aby dobrać odpowiednią ilość i rodzaj paneli słonecznych.

3

Projekt

Przedstawimy Ci ofertę i stworzymy projekt instalacji dopasowany do Twoich potrzeb. Otrzymasz propozycję stosowanych urządzeń, szczegóły techniczne dotyczące wielkości instalacji oraz symulację wydajności i oszczędności.

4

Montaż instalacji

Nasi fachowcy dokonają instalacji w dniu, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. Zadbamy również o pozwolenia, umowy i dokumentację.

5

Podłączenie do sieci

Nie musisz się o nic martwić, wszelkie formalności są na naszej głowie. Uzyskamy dla Ciebie wszystkie niezbędne zgody, a Ty będziesz mógł cieszyć się z bezpłatnego prądu.

Dlaczego warto?

Bezpłatny audyt

Profesjonalne doradztwo

Najnowsza technologia

Gwarancja

Oszczędność

Połącz pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną

i ciesz się pełną niezależnością energetyczną.

Kompleksowa obsługa instalacji fotowoltaicznych

Usługę fotowoltaika Lublin kierujemy do inwestorów prywatnych i biznesowych z Lublina i terenu województwa lubelskiego. Klientom dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania – panele słoneczne wraz z montażem. Pracujemy na podzespołach najlepszych producentów na świecie, co przekłada się na wysoką skuteczność i niezawodną pracę instalacji – zarówno tych realizowanych w trybie on-grid, jak i tych w trybie off-grid.

Jako doświadczony dostawca rozwiązań z zakresu OZE zapewniamy instalacje fotowoltaiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora. Panele słoneczne dobieramy pod kątem sprawności i żywotności, jednocześnie wskazując najbardziej optymalne miejsce ich montażu. Dzięki temu oferowana fotowoltaika jeszcze lepiej odpowiada na rzeczywiste potrzeby obiektów mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym hal magazynowych i produkcyjnych.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy

Interesują Państwa instalacje fotowltaiczne – Lublin i województwo lubelskie to obszar na terenie którego zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie:

  • pomoc w określeniu optymalnej mocy realizowanej instalacji,
  • projekt instalacji,
  • montaż instalacji (montaż na dachu lub na gruncie),
  • podłączenie instalacji do sieci energetycznej.

Inwestorów zainteresowanych wykonaniem fotowoltaiki dla domu lub zakładu pracy zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania o oferowane panele słoneczne i pomożemy w podjęciu kluczowych decyzji determinujących sprawność i opłacalność inwestycji. Przy okazji zachęcamy do zainteresowania się tematem montażu pompy ciepła.